• Головна
  • «На Житомирщині цього року щеплено проти туберкульозу вже 52,3% дітей віком до 1 року»
СУСПІЛЬСТВО
18:00, 10 вересня 2020 р.
Надійне джерело

«На Житомирщині цього року щеплено проти туберкульозу вже 52,3% дітей віком до 1 року»

СУСПІЛЬСТВО
«На Житомирщині цього року щеплено проти туберкульозу вже 52,3% дітей віком до 1 року»

Таку цифру озвучив начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань УОЗ Житомирської ОДА Сергій Березовський під час круглого столу «Імунізація – наш спільний захист». Організував круглий стіл Житомирський обласний центр громадського здоров'я.

Захід відбувся вчора, 9 вересня 2020 року, у Житомирі.

«Відповідно до календаря профілактичних щеплень, у поточному 2020-му році, в Житомирській області заплановано здійснити щеплення для профілактики інфекційних хвороб:

дітей у віці 1 рік — 10 558;

18 місяців —11500;

6 років — 15 000;

14 років — 12820;

16 років —11932;

Дорослі — 99 162.

Планувалися й проводяться щеплення інших груп дітей, щеплення яких здійснюються в силу певних причин поза календарем щеплень, з відхиленням від нього.

Цього року наша область отримувала імуніобіологічні препарати, які надходили ще в рахунок нашої заявки за 2018 рік. Тобто їх закуплено за державні кошти 2018-го року. Медичні заклади на Житомирщині були забезпечені усіма вакцинами для дітей та дорослих в повному обсязі.

Винятком є лише вакцина для дітей 6-річного віку (ред. вакцина АДП). Тут у нас з нею виникли проблеми. І це не лише в нашій області, а в цілому в Україні цієї вакцини бракувало медичним закладам. Лише минулого місяця ми її нарешті отримали в повному обсязі.

За ідеальних умов за 7 місяців поточного року ми повинні були зробити вже 58,3% щеплень, якщо рахувати за 100-відсотковою системою.

Проти туберкульозу у нас в регіоні щеплено вже 52,3% дітей віком до 1 року. Загалом, орієнтовно, це майже стільки ж, скільки й було у 2019 році. Отож, ми темпів і не збавляємо, і не прибавляємо», — констатував Сергій Березовський.

Детальніше про круглий стіл читайте на порталі Житомирського обласного центру здоров’я та на їх Фейсбук-спільноті. Сам же захід пропонуємо переглянути всім охочим за цим посиланням.

 Фото: Житомирський обласний центр громадського здоров'я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#круглий #стіл #житомир #імунізація #житомирщина #житомирська #область #імунітет #щеплення #фото #захід #медики
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...