• Головна
  • В рейтингу найкращих міст для бізнесу Житомир посів 14 місце
СУСПІЛЬСТВО
07:00, 11 вересня 2020 р.
Надійне джерело

В рейтингу найкращих міст для бізнесу Житомир посів 14 місце

СУСПІЛЬСТВО
В рейтингу найкращих міст для бізнесу Житомир посів 14 місце

У вересневому журналі «Forbes Україна» опублікований рейтинг українських міст, які є найсприятливішими для ведення бізнесу.

Як повідомляє видання "Субота" з посиланням на видання, рейтинг було зроблено відповідно до індексу порівняння простоти підприємницької діяльності між країнами світу – Ease of Doing Business Index.

«Рейтинг міст для ведення бізнесу складено на основі 10 критеріїв, які мають рівну вагу, а саме: «Прозорість міської влади», «Ділова активність», «Регіональний Doing Business», «Купівельна спроможність», «Транспортне сполучення», «Безпека», «Освіта», «Сприйняття міст мешканцями», «Міграційна привабливість», «Екологічна привабливість». За кожним з критеріїв максимальна оцінка становить 100 балів. До рейтингу включені міста з населенням понад 90000 осіб, крім міст, що станом на 1 серпня 2020 року знаходилися на територіях, не підконтрольних Україні (Алчевськ, Горлівка, Донецьк, Євпаторія, Керч, Луганськ, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Ялта)», – інформує видання.

Очолив список 38 українських міст Івано-Франківськ (720 балів), на другій сходинці Вінниця (717), третій Львів (708), четвертий Київ (706), замикає п’ятірку Тернопіль (656).

Житомир в цьому рейтингу – на 14 місці зі загальною сумою 562 бали: «Прозорість міської влади» – 77 зі 100, «Ділова активність» – 59, «Регіональний Doing Business» – 75, «Купівельна спроможність» – 49, «Транспортне сполучення» – 37, «Безпека» – 56, «Освіта» – 46, «Сприйняття міст мешканцями» – 57, «Міграційна привабливість» – 33, «Екологічна привабливість» – 73.

Висновки, які робить «Forbes Україна» з рейтингу:

Розмір має значення, але не вирішальне. Усі міста-мільйонники потрапили до першої десятки, але жодне з них не увійшло до чільної трійки.

Західні регіони частіше пропонують бізнесу прийнятні умови для заснування і сталого розвитку.

Низькі оцінки за деякими критеріями не завжди можуть бути компенсовані високими балами за іншими. Прозорість міської влади, висока ділова активність та провідні позиції за регіональним індексом Doing Business – обов’язкові складові ділової успішності міста.

У більшості міст громада може вплинути на значну кількість факторів ділового клімату і створити найкращі умови для розвитку в межах країни. Приклад міста, яке посіло 1 місце в рейтингу, доводить це якнайкраще.

Джерело: subota.online

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #ведення #рейтинг #міста #україни #житомирщина #житомирська #область #список #українські #міста #підприємці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...