• Головна
  • Архелогічні дослідження Замкової гори в Житомирі
Круглий стіл
13:28, 15 березня 2013 р.

Архелогічні дослідження Замкової гори в Житомирі

Круглий стіл

Сьогодні в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл "Проблеми і перспективи археологічних досліджень Замкової гори в м. Житомирі.

Організаторами заходу виступили Інститут археології НАН України, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Житомирський обласний краєзнавчий музей.

У роботі круглого столу «Проблеми і перспективи археологічних досліджень Замкової гори в м. Житомир» взяли участь провідні науковці Інституту археології НАН України, зокрема начальник Житомирської археологічної експедиції Андрій Петраускас, спеціаліст по середньовічній археології Лариса Віногродська, спеціаліст по археології Київської Русі, з експериментальної археології Олександр Коваль, усіх структурних підрозділів університету, щоб визначити свої дії за нових умов розвитку освіти і науки в Україні та світі, дослідники-археологи ЖДУ імені Івана Франка та студенти-франківці, які роблять перші кроки в археології.

Учасники заходу обговорили низку важливих питань. Серед них – проблеми охорони памʼяток історії та культури Житомирщини, історію археологічних досліджень Замкової гори в м. Житомир, результати археологічних досліджень 2011-2012 років, перспективи археологічних досліджень Житомира, археологію у науковій діяльності музеїв Житомирщини – розкопки-експонування-публікації – та участь у наукових дослідженнях студентів історичного факультету ЖДУ імені Івана Франка.

Тема археологічних досліджень Замкової гори надзвичайно цікава, не лише з точки зору історично-ціннісної, але й туристичної. Інформація про деталі розкопок та бесіди з учасниками археологічних досліджень читайте незабаром на сайті 0412.ua.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...