• Головна
  • Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон»
10:30, 18 березня 2013 р.

Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон»

Вірші, пісні, танці, яскраві образи та номери і все це у стилі 20-х років - на соціально-психологічному факультеті ЖДУ ім.І.франка організатори й учасники не жаліли ані сил, ані часу, аби здивувати глядачів під час Відкритого фестивалю студтворчості "Вільний мікрофон".

За можливість отримати цей самий вільний мікрфофон змагалося 13 талановитих конкурсантів, які готувалися протягом місяця, знімалися у фотосесіях та роликах і відточували свої надзвичайні поставновки. Вистачило місця в атмосфері 20-х і для сучасного флешмобу Harlem Shake.

Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-1

Розпочався фестиваль спільною коспозицією "Its my life".  Після цього на сцену один за одним виходили із своїми виступами учасники різних курсів та навіть факультетів, а їх вміння й талант оцінювало компетентне журі.

  - За гран-прі фестивалю боролися Ірина Козленко, Тетяна Маковицька, Ірина Грасимчук та Наталя Березовська, «Somerset House», «Don't give up», Євген Коваленко, Ганна Сусловець, Артем Міліневський, Володимир Загоровський та Роман Безуглий, Олексій Андріюк та Катерина Бабенко, Ніна Рясенчук, Олег Грабар, Тетяна Ярощук та Юля Кінцал, - повідомляє керівник соціально-інтерактивного театру життя Інна Палько. -  Таким чином, у відповідності до номінацій перемогу між собою ділили: «Епатаж» - «Somerset House»,  «Найкраща акторська робота» - Ірина Козленко, «Найкраща режисура номеру» - Ніна Рясенчук, «Креатив» - «Don't give up», «Відкриття» - Юлія Кінцал, а також ведучі свята (Микола Омелянчук, Катерина Корзун, Яна Кащук), «Приз глядацьких симпатій» завоювали веселі та кмітливі Артем Міліневський, Володимир Загоровський та Роман Безуглий, а Гран-прі вибороли студентка першого курсу соціально-психологічного Катерина Бабенко та четвертокурсник ННІ філології і журналістики Олексій Андріюк. Подяка профкому студентів ЖДУ в особі Олега Антонова за приємне доповнення до призу глядацьких симпатій та гран-прі (грошова відзнака).

Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-2
Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-3
Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-4
Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-5
Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-6
Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-7
Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-8
Талановиті житомирські студенти змагались за «Вільний мікрофон», фото-9
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...