СПОРТ
19:00, 21 вересня 2020 р.
Надійне джерело

СПОРТ

Спортсменка житомирської ОШВСМ Тетяна Смиловенко виграла дві золоті та одну срібну медаль на міжнародних юнацьких змагання з веслування на байдарках і каное “Olympic Hopes”, які 17-20 вересня відбулися в м.Сегед (Угорщина).

Тетяні не було рівних в каное-одиночці на дистанції 500 метрів в категорії Ю16. Також в каное-двійці разом з Христиною Осадчук вона виграла дистанцію 200 метрів. Також дівчата фінішували другими на 500 метрівці. До речі, наші каноїстки завоювали першу та останню медалі збірної України на цих змаганнях.

Загалом на змаганнях українські веслувальники завоювали 32 медалі (11 золотих, 10 срібних, 11 бронзових). Збірна України посіла 2 місце в медальному заліку і 3 місце в Кубку націй, поступившись збірній Угорщини та Чехії!

Вітаємо спортсменів та тренерів!

Джерело: sportzt.com

#змагання #веслування #спорт #житомирська #каное #каноїстка #угорщина #чемпіонат #турнір #спортсменка #спортсмени #житомирщина