СПОРТ
09:00, 23 вересня 2020 р.
Надійне джерело

СПОРТ

Вихованці житомирської СДЮСШОР з легкої атлетики взяли участь одразу у двох чемпіонатах України, які відбулися 19-20 вересня.

Старші юнаки 2003-2004р.н. змагалися у Луцьку. Тут срібло на дистанції 400м здобула Крістіна Новарчук, подолавши дистанцію з особистим рекордом.

Перемогу та золото з естафетного бігу 100м + 200м + 300м + 400м виборола естафетна команда дівчат, у складі вихованок СДЮСШОР з легкої атлетики: Розовенко Аліна, Руденко Олександра та Новарчук Крістіна. Також, із ними у команді виступила вихованка ДЮСШ Коростень Якухно Анна.

В підсумку команда наших легкоатлетыв посіла 4 місце у командному заліку. Також 4 місце здобула команда Житомирської області.

Молодші юнаки 2007р.н. та мол. змагалися у смт. Лазурне у командному чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного чотириборства. Вони отримали перемогу у командному заліку серед СДЮШОР.

Житомирська область посіла 6 місце серед 20 областей.

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренерів з високими результатами!

Джерело: sportzt.com

#спорт #легка #атлетика #легкоатлети #спортсмени #житомирські #житомирська #область #змагання #турнір #чемпіонат #україни