• Головна
  • Проблеми якісної очистки води обговорювали у Житомирі
16:04, 18 березня 2013 р.

Проблеми якісної очистки води обговорювали у Житомирі

Студенти 3-4 курсів гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного факультету взяли участь у семінарі "Обладнання Ecosoft для підготовки води”.

Семінар проводився ТОВ „Акватерм-Житомир” спільно з компанією „Екософт” 14 березня 2013 року у актовій залі КП „Житомирпроект”.

Компанія Екософт – це розробник та виробник обладнання підготовки води для найбільших українських підприємств харчової, фармацевтичної, легкої, хімічної, металургійної галузей та електроенергетики.

Виробнича діяльність компанії ґрунтується на науково-дослідницьких та проектно-конструкторських розробках, які дозволяють удосконалювати сучасні технології водоочищення.

На семінарі обговорювалися проблеми якісної очистки води для домашнього, комерційного та промислового призначення.

Проблеми пов’язані з якістю води були і є дуже актуальними

Завдяки кругообігу води в природі загальний її об’єм на планеті залишається незмінним, але кількість джерел чистої, придатної до використання води постійно зменшується.

Майбутнім спеціалістам-екологам студентам було цікаво дізнатися про останні новітні технології та обладнання для очистки води від забруднювачів різного типу.

Також в рамках семінару були обговорені питання, щодо можливої подальшої співпраці Житомирського державного технологічного університету та компанії „Екософт”. Зокрема, піднімалися питання про можливість працевлаштування студентів в компанії. Відповідаючи на питання студентів, представник компанії розповів про вимоги, які ставляться до майбутніх спеціалістів-екологів.

Підсумовуючи результати зустрічі, студенти отримали роздатковий матеріал для більш детального ознайомлення з діяльністю компанії „Екософт”.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...