• Головна
  • Заміна димової труби на димохід з нержавіючої сталі-коли варто це зробити?
Новини компаній
06:50, 25 вересня 2020 р.

Заміна димової труби на димохід з нержавіючої сталі-коли варто це зробити?

Новини компаній

Димохід з нержавіючої сталі - це гарне рішення в разі, якщо ваша нинішня димохідна система допускає витік. Про існуючі тріщини або щілини, можуть свідчити, наприклад, запах диму, темні плями на стіні в тому місці, де проходить димохід або цегляний пил і фрагменти розчину, що з'являються в висипу труби після очищення. Однак найчастіше причиною заміни цегляного димоходу на новий, виготовлений з нержавіючої сталі, є бажання змінити паливо опалення на газ, а також придбати котел опалення працюючого зі змінною силою. У печах цього типу температура вихлопних газів є змінною. Це викликає охолодження стінок димоходу, утворення конденсату і розшаровування кладок розчинів.

Димохідна система з нержавіючої сталі від ТОВ "Версія-ЛЮКС", яку можна придбати, перейшовши за посиланням https://versia-lux.com/, має легку вагу, і ви можете легко встановити її зверху. Через їхнюлегку вагу такі димохідні системи не вимагають наявності фундаменту, їх легко можна встановити на стіні за допомогою кріплень, що перешкоджають відхилення димоходу від вертикалі стіни. Димохід з нержавіючої сталі можна також встановити всередину вже наявного корпусу димоходу.

Плануючи покупку димоходу з нержавіючої сталі, слід розглянути форму димової труби – в разі рівної стіни встановлюються круглі труби, а також прямокутні або овальні.

Якщо ви маєте справу з новим димоходом, то таку трубу встановлювати варто не раніше, ніж через два тижні після завершення робіт. Цей час потрібен для повного висихання і схоплювання розчину. Це питання важливе, тому що впливає на міцність сталі труби, яка може втрачати свою герметичність в результаті неправильного дії.

Якщо ви хочете встановити вклад в димоході, який служив вам раніше для опалення будівлі вугіллям, то повинні спочатку ретельно очистити канал димоходу від залишків сажі. Цей крок здійснити допоможе набір для чищення димоходів. Такого типу комплекти зазвичай містять кулі (часто доступні в різних розмірах, з урахуванням розміру каналу), круглу дротяну щітку і карабін. Глибоке очищення димоходу необхідно, тому що накопичена в його закутках сажа, буде причиною появи корозії на поверхні сталевої труби.

Димохід, який топиться твердим паливом, таким як вугілля, слід очищати раз на квартал, а газові та масляні системи кожні шість місяців. Картриджі зі збірних сталевих елементів слід очищати за допомогою щітки з нержавіючої сталі або пластику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...