• Головна
  • Житомирський водоканал похвастався новим спецавтомобілем для обслуговування каналізацій
10:58, 19 березня 2013 р.

Житомирський водоканал похвастався новим спецавтомобілем для обслуговування каналізацій

На вулицях Житомира можна побачити новий спец-автомобіль сучасного покоління, призначений для обслуговування  стратегічно-важливого, надзвичайно складного в інженерному відношенні господарства – водопровідно-каналізаційних мереж. Новий  автомобіль, нещодавно придбаний КП «Житомирводоканал», і  промиває,  і видаляє  осади і затори на каналізаційних мережах міста одночасно.

Досі цю роботу на підприємстві виконували два автомобілі,  які  служать  у міському господарстві близько тридцяти років. Техніка зношується, а складність завдань по  обслуговуванню  водопровідно-каналізаційних мереж  Житомира зростає.  Поміж  інших проблем, пов’язаних  зі старінням  300 кілометрів каналізаційних мереж та 12 тисяч каналізаційних колодязів,  побудованих в середньому близько півсторіччя тому, дає  взнаки й інша  проблема - обростання труб   корінням дерев. І цю проблему, яка ускладнює виконання завдань,  новий автомобіль успішно вирішує. Канало-промивочний автомобіль КО503 КТ-13 обладнаний додатковим устаткуванням, який дозволяє  вирізати і видаляти  важкі утворення з  багаторічних підземних коренів.

Вартість машини, придбаної за  поданням управління комунального  господарства Житомирської міської ради  за кошти  екологічного фонду,  становить 1млн.400грн. Машина обладнана водяним насосом з приводом, цистерною,  гідравлічною системою та додатковим обладнанням, яке дозволяє водним струменям високого тиску під дією реактивної сили рухатися вперед по трубі будь-якого діаметру і розмивати осад. Поряд з цим автомобіль здійснює й ряд інших складних операцій. Машина управляється одним оператором, є економічною і високоефективною.

Зразки подібної техніки були представлені на останній виставці «Аква Україна», престижному міжнародному форумі, який проводився у Києві за розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових технологій у водному господарстві України. Виставку відвідали житомирський міський голова В.Дебой та  група фахівців КП»Житомирводоканал». Це й стало початком ведення  переговорів з приводу придбання нової техніки.

Вже перші місяці експлуатації нового автомобіля свідчать про своєчасність  і ефективність обраного курсу на оновлення машинного парку підприємства, продовження якого вимагають зростаючі потреби водного господарства обасного центру.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...