• Головна
  • Від коронавірусу помер 74-річний чоловік з Коростенського району
COVID-19
12:40, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Від коронавірусу помер 74-річний чоловік з Коростенського району

COVID-19
Від коронавірусу помер 74-річний чоловік з Коростенського району

Станом на сьогоднішній ранок, 30 вересня 2020 року, обласний лабораторний центр повідомляє, на в Житомирській області налічується вже майже 2,5 тисячі хворих на COVID-19 — 2 440 людей.

За минулу добу стало відомо про ще майже сотню нових випадків коронавірусної інфекції у мешканців регіону — 97 нових захворювань. Загалом на Житомирщині у 2020-му, відколи ведеться статистика та здійснюється моніторинг захворілих на COVID-19 в нашій області, у майже 6 тисяч осіб було встановлено діагноз під назвою коронавірус — 5 923. Більша частина, на щастя, вже поборола цю хворобу — вилікуватися вдалося вже 3 374 людям.

Від коронавірусу помер 74-річний чоловік з Коростенського району, фото-1

Щодо ще сумніших цифр, то, на жаль, маємо більше ста смертей від COVID-19 в регіоні — зафіксовано вже 109 летальних випадків.

Про крайній з них стало відомо сьогодні, 30 вересня 2020 року. Не вдалося побороти хворобу чоловіку з Коростенського району, якому було 74 роки. Відомо, що коронавірус у пацієнта протікав важко, а супутні патології лише ускладнили процес боротьби з недугом.

Обласний лабораторний центр інформує, що на Житомирщині вже провели 43 362 дослідження на виявлення в людей COVID-19 методом ПЛР-тестувань, а більше 60 тисяч тестувань зроблено завдяки ІФА-діагностиці — 60 980.

За інформацією Житомирського обласного центру громадського здоров'я

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#covid-19 #коронавірусна #інфекція #коронавірус #житомир #житомирщина #пандемія #летальний #випадок #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...