• Головна
  • Житомирщина приєднається до Всеукраїнської благодійної акції «Почуй світ!»
17:39, 19 березня 2013 р.

Житомирщина приєднається до Всеукраїнської благодійної акції «Почуй світ!»

У період з 7 по 28 квітня по всіх обласних центрах України проходитиме VIII Всеукраїнська благодійна акція всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Почуй світ!». Мета цьогорічної акції – збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлю слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху.

Благодійна акція проходитиме вже увосьме, за час існування та проведення набула загальнонаціональної підтримки, зокрема і на Житомирщині. У 2012 році спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 960 302, 42 грн., за рахунок яких закуплено та передано дітям, хворим на цукровий діабет, 209 інсулінових помп у безоплатне користування.

Перед початком акції в кожному обласному центрі планується проведення прес-конференції, присвяченої благодійній акції 2013 року під гаслом «Почуй світ!».

Акція проходитиме з 7 по 28 квітня 2013 року з фіналом її проведення 27-28 квітня. У цей період на вулицях сіл, селищ та міст України працюватимуть волонтери, які збиратимуть кошти у спеціальні скриньки.

Долучитися до доброї справи може кожен: стати волонтером або не пройти повз скриньку для збору коштів в руках волонтерів у квітні цього року.

З метою отримання додаткової інформації звертайтеся до обласного представника фонду Катерини Овчіннікової – 066-92-76-291, а також дивіться додаткову інформацію на сайті http://sercedoserca.com.ua

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...