• Головна
  • Житомирська митниця розповіла про спрощення оформлення митного контролю
11:29, 19 жовтня 2010 р.

Житомирська митниця розповіла про спрощення оформлення митного контролю

18 жовтня в приміщенні Житомирської митниці відбувся брифінг на якому, заступником начальника митниці Андрієм Кондратюком, було доведено до присутніх журналістів інформації про запровадження наказом Держмитслужби положення, яким значно спрощується проведення митного оформлення для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, зокрема:

-        попередження необґрунтованих затримок митного оформлення товарів при їх декларуванні;

-        здійснення стандартного митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації у терміни, що не перевищують 2 години;

-        безумовна реєстрація всіх поданих для митного оформлення вантажних митних  декларацій, унесення їх електронних копій до баз даних митного органу та ЄАІС Держмитслужби, з метою фіксування реальних строків.

Саме такі норми встановлена наказом Держмитслужби України від 13.10.2010 № 1205 «Про встановлення часових нормативів митного контролю та оформлення товарів за вантажною митною декларацією», - про це повідомляє прес - центр Житомирської митниці.

Наказом встановлений також вичерпний перелік митних процедур, при виконанні яких час митного оформлення може бути перевищений.

З метою фіксування реальних строків митного контролю та оформлення товарів, наказом встановлено вимогу безумовної реєстрації всіх поданих для митного оформлення вантажних митних декларацій, унесення їх електронних копій до баз даних митного органу та ЄАІС Держмитслужби.

Керівники регіональних митниць, митниць та підрозділів митного оформлення несуть особисту відповідальність за виконання вимог цього наказу.

Впровадження часових нормативів митного контролю та оформлення товарів за вантажною митною декларацією направлене на значне скорочення часу здійснення митного оформлення та попередження необґрунтованих затримок митного оформлення.

Вказаний наказ розроблений відповідно до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур, в межах покладених на неї завдань постійно вживаються заходи зі спрощення та удосконалення митних процедур та створення сприятливих умов для прискорення товарообігу через митний кордон України. Документ має на меті уникнути необґрунтованих затримок митного оформлення товарів при їх декларуванні із застосуванням вантажної митної декларації, пише Житомир.info.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...