• Головна
  • Житомир приєднується до підписання Женевської декларації мерів
ЖЕНЕВСЬКА ДЕКЛАРАЦІЯ МЕРІВ
15:36, 6 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Житомир приєднується до підписання Женевської декларації мерів

ЖЕНЕВСЬКА ДЕКЛАРАЦІЯ МЕРІВ
Житомир приєднується до підписання Женевської декларації мерів

Сьогодні, 06 жовтня 2020 року відбудеться Форум мерів 2020 у м. Женева, Швейцарія. Очікується, що Форум мерів схвалить Женевську декларацію мерів, присвячену локальним заходам реагування на надзвичайні ситуації, включаючи пандемію, зміну клімату та стихійні явища.

Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради.

Проєкт Женевської декларації мерів, розроблено секретаріатом у співпраці з Європейською економічною комісією та Керівним комітетом Форуму ООН в рамках ініціативи «Розумні» стійкі міста для населення різного віку». Декларація англійською та російською мовами.

Міський голова Сергій Сухомлин є одним зі спікерів Форуму мерів 2020 та підписантом Женевської декларації на запрошення Європейською економічною комісією ООН.

«Ми зіштовхнулися з ситуацією до якої не були готові ні бізнес, ні адміністрація. COVID-19 створив загрозу для нас, нашого здоров’я та завдав збитків економіці міста, а для адміністрації міста це стало великим випробуванням. Ця криза показала нам, що швидкі зміни для наших міст можливі та моделі поведінки теж можуть бути адаптовані. З однієї сторони це складний виклик, але з іншого боку це можливість, щоб не зупинятися та рухатися в напрямку поставлених цілей для використання потенціалу цих змін з метою відновлення наших громад», - зазначає Сергій Сухомлин, міський голова.

Доєднатися до форуму можна за посиланням тут. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #долучається #женевська #декларація #мерів #міський #голова #підписання #документ #мер #мери #сергій сухомлин #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...