• Головна
  • В Житомирі планують знести два аварійні будинки
09:00, 21 березня 2013 р.

В Житомирі планують знести два аварійні будинки

Із чотирьох аварійних будинків, які загрожують обвалом і є небезпечними для проживання, за минулі два роки в Житомирі знесено дві будівлі. Це питання не вирішувалося упродовж 20 років.

Будинки №7 та №28 по вул. Старовільській уже не загрожують житомирянам – у 2011 та 2012 роках їх знасено, а мешканців відселено.  Аварійних будинків, що потребують негайного знесення у Житомирі ще 2 – будівлі по вул. Старовільській, 22 та по вул. Шелушкова, 59. Про це повідомила сьогодні, 20 березня 2013 року, начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова.

Світлана Півоварова наголошує: загрозою для мешканців міста залишається будинок по вул. Старовільській, 22 та по вул. Шелушкова, 59. Їх знесення планують у 2013 році.

Ще 1987 року рішенням Богунського райвиконкому житловий будинок №22 по вул. Старовільській визнаний аварійним. Будівля 1917 року забудови,  двохповерхова, належить до міської комунальної власності, перебуває на балансі та обслуговується КВЖРЕП №5. Квартири № 1, 2, 3,4 , 6 – вільні, мешканці відселені, проживаючих та зареєстрованих немає. Квартира №5  не приватизована, в квартирі зареєстровані  особи.

Двоповерховий будинок по вул. Шелушкова, 59 визнано таким, що потребує реконструкції вже понад 15 років. Сьогодні від будівлі залишилися лише три бокових несучих стіни. Мешканці відселені у 90-х роках минулого століття. В зазначеному будинку (кв. №9) зареєстровано 4 особи,  за якими зберігається житло.

2)

 3(2)

 

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...