• Головна
  • Під стінами ОДА працівники ТТУ вимагали зарплату. Депутати вирішили, що це їх не стосується
13:16, 21 березня 2013 р.

Під стінами ОДА працівники ТТУ вимагали зарплату. Депутати вирішили, що це їх не стосується

Працівники Житомирського ТТУ 21 березня вийшли під стіни Житомирської ОДА . Вони вимагали виплатити їм 5 мільйонів заробітної плати, яку затримують ще з грудня минулого року.

Акція вийшла малочисленною, оскільки керівницво ТТУ зробило все можливе, аби люди не виходили на вулицю. Ті хто прийшов, розповідають, що деякі водії під час руху втрачають свідомість, бо нормально не харчуються. Людям заплатили лише 50% зарплати за грудень і дали по сто гривень за лютий.

Державна позиція має полягати в захисті економічних інтересів стратегічного комунального підприємства електротранспорту й недопущення його ліквідації на користь приватного капіталу, який за 22 роки Незалежності України так і не навчився вести бізнес соціально-відповідально.

Після початку сесії обласної ради до мітингуючих спустились депутати облради від Батьківщини, Комуністичної партії і народників. Вони пообіцяли, що на сесії розглянуть проблему ТТУ і запросили представника піднятись в зал, аби той зміг розказаи про ситуацію на підприємстві.

Однак в залі ніхто працівників ТТУ слухати не захотів. Проти проголосували депутати від Партії регіонів.

«Мабуть доречніше, щоб представник від ТТУ виступав на сесії Житомирської міської ради», - сказав головуючий Йосип Запаловський.

Губернатор Сергій Рижук додав, що гроші ТТУ боргує держава. Хай вона їх і віддає.

Підтримав їх і міський голова Володимир Дебой, пообіцявши, що на сесії міської ради на розвиток ТТУ виділятимуть ще майже чотири мільйони гривень. Щоправда підуть вони не на зарплату людям, а на ремонт тролейбусів і тролейбусни ліній.

Коли люди отримають зарплату - невідомо.

Під стінами ОДА працівники ТТУ вимагали зарплату. Депутати вирішили, що це їх не стосується, фото-1

 IMG_9165

 IMG_9176

 IMG_9186

 IMG_9214

 IMG_9233

 IMG_9323

 IMG_9327

 IMG_9333

 IMG_9348

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...