• Головна
  • Привласнювачі бюджентих коштів постануть перед судом
13:45, 21 березня 2013 р.

Привласнювачі бюджентих коштів постануть перед судом

Сьогодні було затверджено обвинувальний акт та направлено до суду кримінальне провадження щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами та їх подальшої легалізації, як повідомляє прес-служба Житомирської області.

     Організована злочинна група, серед яких керівники декількох приватних підприємств, незаконно привласнила бюджетні кошти на суму майже 2 млн грн, що виділялися обласною та районними радами на закупівлю кам’яного вугілля для опалення навчальних та медичних закладів. Частину коштів підозрювані легалізували шляхом здійснення фінансових операцій.

     Наразі досудове розслідування по кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт направлено до суду. Підозрювані обвинувачуються за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах), ч. 3 ст. 209 (легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом організованою злочинною групою) КК України.

     З метою відшкодування завданих збитків органами досудового розслідування накладено арешт на грошові кошти підозрюваних на суму понад 12 млн грн, прокуратурою заявлено позови на суму майже 2 млн грн.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...