• Головна
  • Землевпорядники Житомирщини зареєстрували у Національній кадастровій системі 10698 земельних ділянок
17:00, 21 березня 2013 р.

Землевпорядники Житомирщини зареєстрували у Національній кадастровій системі 10698 земельних ділянок

Державні реєстратори Житомирської області з початку роботи Національної кадастрової системи зареєстрували 10698 земельних ділянок та надали 5321 витягів з Державного земельного кадастру.

Всього територіальні органи земельних ресурсів області прийняли від громадян 17288 заяв. З них 11916 - на здійснення державної реєстрації наділу та 5372 - щодо надання витягів із земельного кадастру.

Реєстраторам області вдалося вдвічі прискорити процес реєстрації земельних ділянок.

Нагадаємо, що з 1 січня 2013 року в Україні працює нова Національна кадастрова система (НКС), одним з елементів якої є публічна кадастрова карта. Це величезна високотехнологічна інформаційна система, аналогів якої не має на сьогодні жодне міністерство чи відомство в Україні. Відтепер громадяни можуть через Інтернет отримати інформацію про усі земельні ділянки у межах України. Зокрема, пересічний громадянин може побачити на публічній кадастровій карті таку інформацію, як цифрова карта України (ортофотоплан), кордон України, межі областей, межі районів, межі населених пунктів, індексно-кадастрові карти, земельні ділянки та їх межі, кадастровий номер ділянки, форма власності, цільове призначення, площа, а також карту ґрунтів України. Публічна карта дозволяє громадськості контролювати виділення ділянок у прибережних і заповідних зонах, лісах, контролювати використання земель у зонах обмеження.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...