• Головна
  • У Житомирі новий мамограф дасть змогу діагностувати пухлини на ранніх стадіях
МАМОГРАФ
15:05, 16 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі новий мамограф дасть змогу діагностувати пухлини на ранніх стадіях

МАМОГРАФ
У Житомирі новий мамограф дасть змогу діагностувати пухлини на ранніх стадіях

У першій лікарні Житомирської міськради з’явився новий мамограф. У цієї цифрової системи, до того ж, наявна ще й функція томосинтезу.

Придбали мамографічне обладнання за рахунок грошей з місцевого бюджету міста Житомир. Обійшлося воно майже у 9 мільйонів гривень.

Як наголосив Микола Міненко, котрий є завідувачем мамологічного центру в Житомирі, що завданням медиків, без перебільшення, як і завданням нашого суспільства загалом, є виявляти пухлину не тоді, коли вона вже стала захворюванням всього організму, а коли вона ще є хворобою молочної залози.

Завдяки цьому обладнанню лікарі зможуть виявляти пухлини, які мають розміри 1-2 міліметри. До того ж, саме цей мамографічний апарат допоможе мінімізувати шкоду, яку могла б отримати пацієнтка. Чому? Річ в тім, що завдяки обладнанню, здійснюючи діагностику пацієнтки, з’являється можливість не використовувати контрастні речовини. А це й є користю для жінки, котра обстежується.

Марія Місюрова, котра є заступницею Житомирського міського голови, зазначає, що важливим є те, що створено цикл лікування, котрий є замкненим: прийом фахівця у медичному закладі, УЗД-устаткування, мамографічне обладнання з томосинтезом та, власне кажучи, сама операційна. Отож, роблячи висновки зі слів пані Місюрової, виходить, що жінку, котра потрапила до поліклініки, лікуватимуть якісно та прооперують професійно. Це значно збільшує шанси того, що медичний прогноз для пацієнтки стане значно кращим. Кращою має стати й якість життя цих жінок.

за матеріалами Оксани Лук'яненко, golos.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #мамограм #обладнання #устаткування #лікування #медицина #здоров’я #жінка #молочні #залози #діагностика #обстеження #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...