• Головна
  • У головному управлінні ДПС у Житомирський області розповіли про оплату праці членів виборчих комісій
ДПС
20:00, 16 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У головному управлінні ДПС у Житомирський області розповіли про оплату праці членів виборчих комісій

ДПС
У головному управлінні ДПС у Житомирський області розповіли про оплату праці членів виборчих комісій

У головному управлінні державної податкової служби у Житомирській області розповіли про оплату праці членів виборчих комісій. Податківці наголошують – члени виборчих комісій у трудові правовідносини не вступають ні з центральною, ні з територіальною виборчими комісіями.

«На сьогоднішній день це дуже важливе і актуальне питання. Хотілося б сказати, що члени територіальних виборчих комісій не приймаються на роботу і не звільняються з роботи відповідно до чинного законодавства України» — розповів перший заступник головного управління ДПС в Житомирській області Володимир Шелест.

Порядок оплати праці членів виборчої комісії визначено постановою №687. При цьому на час виборчого процесу зберігається місце роботи та середній заробіток. Податківці наголошують – оплата праці не може бути нижчою від середньої заробітної плати за основним місцем роботи.

За рішенням виборчої комісії – голова, заступник голови, секретар, а в разі їхньої відмови – інші члени територіальної виборчої комісії, можуть виконувати свої повноваження на платній основі, заключивши цивільно – правовий договір. Підставою для укладення такого договору є рішення виборчої комісії про виконання членами виборчої комісії повноважень на платній основі.

Джерело: sk1.tv

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місцеві #вибори #отг #громади #децентралізація #депутати #житомирщина #житомирська #оплата #праці #членів #виборчі #комісії #відео #сюжет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...