• Головна
  • В Житомирі депутати облради не захотіли відмінити кнопкодавство
13:50, 22 березня 2013 р.

В Житомирі депутати облради не захотіли відмінити кнопкодавство

Пропозицію опозиційних фракції обласної ради щодо активації кнопок тільки тих депутатів, які пройшли письмову реєстрацію на сесії, провладна більшість не підтримала.

До того ж, коли перед обласними обранцями постало питання, аби подати списки депутатів, які не присутні у залі, то це зробили усі, окрім Партії регіонів.

На думку депутата від «Фронту Змін» Руслана Годованого, депутати провладної більшості не хочуть, щоб усі знали, як вони голосують і роблять усе для того, щоб і далі голосувати двома руками: за себе і за своїх колег.

Нагадаємо, пропозицію щодо змін до регламенту обласної ради, реалізація якої унеможливить кнопкодавство в раді, яке є ганебним явищем як українського парламентаризму, так і самоврядування, вніс депутат Руслан Годований.

«Фракції «Фронту Змін», «Батьківщини» та інші депутати вже три місяці підіймають питання персонального голосування ще на комісіях. Сьогодні ж на сесії ми бачимо, що нашим колегам набагато вигідніше ховатись один за одним.

Через кнопкодавство у нас вже було прийнято кілька важливих питань, через які сьогодні мітингують люди. Зокрема це стосується розробки титанових кар’єрів на Житомирщині. Ми маємо припинити ситуацію, коли в залі присутні кілька депутатів, а голосують всі кнопки», - наполягає Руслан Годований.

Депутат додає, що ситуація із персональним голосуванням ідентична тій, яка склалась із голосуванням за надання дозволів на розробку титанових кар’єрів.

"На комісії Рижук обіцяв, що буде голосувати за відміну рішення щодо розробки титанових кар’єрів на Житомирщині. Утім, він зник із сесійної зали під час розгляду цього питання.

Із персональним голосуванням усе виглядає так само – нам обіцяють, що будуть самі тиснути на кнопки, а потім провалюють це голосування", - говорить Годований.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...