• Головна
  • На Житомирщині видано майже 77 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ
20:00, 19 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

На Житомирщині видано майже 77 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ
На Житомирщині видано майже 77 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Упродовж дев’яти місяців поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 76 833 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Про це повідомляють у пресслужбі Житомирської ОДА.

З них 49 099 витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн, ще 27 734 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, які розташовані на території Малинського (8 132), Овруцького (6 082), Житомирського (5 721) та Новоград-Волинського (5 658) районів Житомирської області.

Довідково. Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

З резервного фонду бюджету громади Житомирської міської ОТГ спрямують 249 тис. 125 грн на заходи безпеки, які діятимуть на дільницях під час місцевих виборів 2020.

Рішення про перерозподіл відповідних видатків бюджету громади прийнято сьогодні, 19 жовтня, членами виконавчого комітету. На ці кошти будуть закуплені костюми індивідуального захисту, спиртовмісні дезінфікуючі (антисептичні) засоби, щитки, рукавички, дезінфікуючі засоби, маски, жовта клейка стрічка для розмежування тощо для створення необхідних умов для відкриття та безпечного функціонування дільничних виборчих комісій, розташованих на території громади Житомирської міської ОТГ.

#витяги #технічна #документація #оцінка #земельної #ділянки #житомирщина #житомирська #область #землі #документи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
МІТИНГ На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні
ДОПОМОГА До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
Сергій Крижановський: Я люблю процес, знаходитися у цьому процесі, взаємодіяти з людьми, з якими ми на одній хвилі
Оголошення
live comments feed...