• Головна
  • Держслужбовці Житомирської обласної прокуратури успішно пройшли навчання за сучасними професійними програмами
ПРОКУРАТУРА
15:07, 20 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Держслужбовці Житомирської обласної прокуратури успішно пройшли навчання за сучасними професійними програмами

ПРОКУРАТУРА
Держслужбовці Житомирської обласної прокуратури успішно пройшли навчання за сучасними професійними програмами

У Житомирській обласній прокуратурі у понеділок, 19 жовтня, відбулося підсумкове заняття для державних службовців, яке проходило за сучасними професійними програмами.

Беручи до уваги, що сьогодення ставить нові професійні вимоги до кожного працівника, який обіймає посаду державного службовця у державній установі, відділом кадрової роботи та державної служби Житомирської обласної прокуратури організовано та проведено курси підвищення кваліфікації державних службовців.

Як уже повідомлялося, працівники прокуратури з початку жовтня навчалися за спеціальними програмами. Зокрема, «Лідерство» - для керівників структурних підрозділів (категорія «Б») та «Виконання на високому рівні поставлених завдань» - працівників відділів (категорія «В»).

Держслужбовці Житомирської обласної прокуратури успішно пройшли навчання за сучасними професійними програмами, фото-1

Навчання відбувалося за сприяння Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Для проведення занять були запрошені фахівці, а також психологи-науковці з числа професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка та практикуючі психологи.

Зокрема, розкриваючи тему лідерства, лектори говорили про такі ключові аспекти, як соціально-психологічний феномен, типологію і стилі, лідерство в публічному управлінні, під час вирішення конфліктів, його роль длясаморозвитку.

Інформаційно насиченими, із практичними порадами були виступи лекторів Володимира Бражевського, Галини Демченко, Іннеси Новіцької, Налії Дубравської, які говорили про мистецтво планування та управління часом, мотивацію професійної діяльності, емоційні складові міжперсональної взаємодії, попередження та подолання емоційного (професійного) вигорання.

Держслужбовці Житомирської обласної прокуратури успішно пройшли навчання за сучасними професійними програмами, фото-2

Варто зауважити, що порушені теми викликали живий інтерес у працівників прокуратури, які активно й зацікавлено брали участь у тематичних дискусіях та тренінгах, охоче виконували практичні завдання, розв’язували ситуативні задачі під час семінарських занять, проходили комп’ютерне тестування.

За результатами успішного проходження підсумкового тестування держслужбовці отримають відповідний сертифікат про підвищення кваліфікації.

Ольга Ковтунович,

заступник начальника відділу кадрової роботи

та державної служби

Житомирської обласної прокуратури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #навчання #держслужбовці #освіта #житомирщина #житомирська #область #прокуратура #правоохоронці #фото #світлини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...