• Головна
  • Сергій Сухомлин: «У разі, якщо відбудеться другий тур — я готовий дебатувати»
ДЕБАТИ
10:57, 21 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Сергій Сухомлин: «У разі, якщо відбудеться другий тур — я готовий дебатувати»

ДЕБАТИ
Сергій Сухомлин: «У разі, якщо відбудеться другий тур — я готовий дебатувати»

Нинішній очільник Житомира чітко окреслив свою позицію з приводу дебатів напередодні цьогорічних місцевих виборів у дописі на власній Фейсбук-сторінці.

«Я позитивно ставлюся до ідеї проведення дебатів, як важливого інструменту виборчої кампанії.

Дебати і праймеріз – це перевірені часом традиції західних демократій. Більш того, я за те щоб дебати і праймеріз були закріплені у виборчому законодавстві України, на всіх рівнях для всіх партій для всіх кандидатів як обов’язкові!», - розпочинає свою публікацію Сухомлин.

За словами Житомирського міського голови, сьогодні ж, реальні праймеріз в Україні не проводяться. Цим терміном тільки прикривають одноосібне рішення політичних лідерів про формування і розподіл місць у партійних списках.

А на темі дебатів відверто спекулюють окремі політики, намагаючись таким чином підвищити власний рейтинг і збільшити шанси на обрання у владу.

Вони пропонують прийти до них на дебати не всіх опонентів, а рейтингового для них кандидата. Часто - це саме лідер перегонів. Таким чином вони демонструють, що теж серед лідерів виборчих перегонів. Дебатувати конкурента вони запрошують на зручний для них майданчик, і за зручними для них правилами. Це політтехнологічний прийом для підвищення своїх шансів під час виборів. Правила такого заходу не визначені незалежно. Проводити дебати повинні, або незалежна державна інституція, або незалежна громадська організація, по заздалегідь визначеним правилам із незалежним модеруванням.

«Я виступаю категорично проти такого підходу.

Це вводить в оману виборців, порушує права інших кандидатів, які також мають право висловити свою позицію у відкритій і публічній дискусії з опонентами.

Я пропоную всім кандидатам провести справжні, а не показові дебати. З чітко визначеними правилами і під наглядом авторитетної незалежної громадської організації.

Я готовий провести такі дебати з будь-яким кандидатом, який вийде в другий тур виборів міського голови Житомира», - додає Сергій Сухомлин.

Очільник Житомира переконує, що можна провести дебати на незалежному майданчику, телестудії або приміщенні, де є можливість організувати телевізійну трансляцію.

Розробити правила дебатів і провести їх модерацію Сергій Сухомлин пропонує громадській організації, котра має добре ім’я і чесну репутацію. Наприклад, «Опорі».

«У разі, якщо відбудеться другий тур — я готовий дебатувати. Але тільки чесно і по-справжньому.

Брати участь у постановках та імітаціях у мене немає ані часу, ані бажання», - резюмує Житомирський міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місцеві #вибори #депутати #житомирщина #кандидати #ведення #агітації #дебати #другий #тур #вибір #голосування #дискусія #позиція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...