У Житомирі запустили у виробництво папір з опалого листя. ФОТО. ВІДЕО

У Житомирі запустили у виробництво папір з опалого листя. ФОТО. ВІДЕО, Ketlandia

Розробник технології не зупиняється на досягнутому і вже планує виготовляти з опалого листя…посуд та картон.

Перший пішов: у Житомирі картонний комбінат запустив у виробництво першу партію паперу з падолисту. Саме так! Вам не почулося, шановні читачі. Папір на Житомирському картонному комбінаті спробували виготовити з опалого листя!

Захоплюючий процес виробництва паперу з падолисту на власній Фейсбук-сторінці показав автор, котрий, власне, й розробив цю цікаву технологію — Валентин Фречка.

Цікаво те, що цю технологію Валентин розробив, ще будучи школярем! Ідеєю виготовляти папір з падолисту зацікавилися й на картонному комбінаті. На ЖКК технологію доопрацювали та, зрештою, запустили в промислове виробництво!

Автор ідеї та розробник технології Валентин Фречка додає, що в результаті вдалося отримати півтори тони паперу, щільність якого дев’яносто та сто г\м2. Товщина паперу з опалого листя — 0,2 міліметра, а значення 285 кПа має опір продавлювання.

Поділився Фречка у Фейсбук й інформацією, що невдовзі виробництво паперу з падолисту переросте у нові процеси — виготовлення картону, а також посуду з опалого листя! Автор технології покладає великі надії, що результат такого конвертингу буде вдалим.

Розповімо ще й трішки цікавої інформації. У Великій Британії додумалися теж до незвичного процесу — випускати платіжні картки, які виготовлені з дерева. Так нестандартно підійшла до справи спільнота стартаперів. Між іншим, прибуток, котрий отримують за платіжками з такої дерев’яної картки, йде на те, аби висадити дерева! Ось така доволі благородна мета!

А ми ж тішимося, що й у Житомирі вміють дивувати. Це ми зараз говоримо саме про нову технологію виробництва паперу на ЖКК.

за матеріалами greenpost.ua

У Житомирі запустили у виробництво папір з опалого листя. ФОТО. ВІДЕО, фото-1
У Житомирі запустили у виробництво папір з опалого листя. ФОТО. ВІДЕО, фото-2
У Житомирі запустили у виробництво папір з опалого листя. ФОТО. ВІДЕО, фото-3
папір падолист житомир опале листя картонний комбінат житомирський житомирська область житомирщина екологія картон посуд відео фото світлини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі