• Головна
  • Започатковано проект «Житомирське віче»
08:07, 21 жовтня 2010 р.

Започатковано проект «Житомирське віче»

Зневажливе ставлення жителів міста до місцевої влади, породжене нездатністю останньої вирішувати елементарні питання людей розширює прірву у стосунках між владою Житомира та його жителями.

Як наслідок такої прірви - хабарництво, корупція, безконтрольність тощо. З іншого боку, байдужість людей до справ влади, до міста породжує пасивний загальногромадський саботаж. І цей саботаж (протидія) в економічному вимірі є надзвичайно небезпечним, оскільки такі взаємини міської влади і житомирян повністю нівелюють фактор ділової активності міста, блокують ініціативу людей і унеможливлюють майбутню перспективу. Місто деградує.

Кандидат на посаду Житомирського міського голови Віталій Мельничук започатковує проект «Житомирське віче». Житомирське віче – це - постійно діючий діалог влада-громада, це – реакція на ініціативу громадян та реалізація спільних проектів, це - контроль за діями керівників міста з боку житомирян.

Проекту «Житомирське віче» буде присвячена прес-конференція «Міст через прірву», яка відбудеться сьогодні о 10.30 за адресою – площа Корольова, 12, другий поверх, конференц-зал.

Учасники прес-конференції:

-  Віталій Мельничук, кандидат на посаду Житомирського міського голови, автор книги «Дух Житомира», кандидат економічних наук;

-   Георгій Мокрицький, головний редактор краєзнавчого видавництва «Волинь», почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців, заслужений журналіст України;

- Олег Данилейко, голова Житомирської агенції регіонального розвитку.

Запрошуємо журналістів, а також тих, хто є небайдужим до історичного минулого і об’єктивного сьогодення Житомира.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...