• Головна
  • Житомирянин Андрій Данилевич - «Людина року-2012»
позитив
13:27, 25 березня 2013 р.

Житомирянин Андрій Данилевич - «Людина року-2012»

позитив

Ведучий інформаційної програми «События недели» на ТРК «Україна» Андрій Данилевич став переможцем загальнонаціональної програми «Людина Року -2012» в номінації «Журналіст року в галузі електронних ЗМІ».

Свою роботу у ЗМІ Андрій розпочав в службі інформації радіо «Житомирська хвиля». Згодом працював на телеканалах К1, 1+1, Інтері, ТРК «Україна». Андрій Данилевич - ведучий і редактор багатьох знакових телепроектів: «Панорама новин», «Лімузин», «Самий розумний», «Прокіно», «ТСН Проспорт», «Один день», «Свобода на Інтері», «Відкритий доступ», «События недели».

П’ять років тому Андрій Данилевич також був претендентом в номінації «Журналіст року» загальнонаціональної програми «Людина року-2008», але тоді переміг Святослав Цеголко з «5 каналу».

Під час цьогорічної церемонії Андрій Данилевич присвятив свою нагороду батькам, які нажаль не змогли доїхати до Києва через заметіль і обмежений рух на трасі «Житомир-Київ».. Колектив «Житомирської хвилі», колеги і друзі вітають Андрія із заслуженою перемогою.

На фото: Ірина Самарцева, Артур Самарцев, Таміла Бутко, Андрій Данилевич, Світлана Алєксюк, Сергій Бабський, Ліна Кліх.

Житомирянин Андрій Данилевич - «Людина року-2012», фото-1

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...