• Головна
  • ССО Житомирщини продовжує дбати про безпеку в судах під час розгляду пов’язаних із виборами справ
ССО
20:00, 29 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

ССО Житомирщини продовжує дбати про безпеку в судах під час розгляду пов’язаних із виборами справ

ССО
ССО Житомирщини продовжує дбати про безпеку в судах під час розгляду пов’язаних із виборами справ

На Житомирщині, як по всій Україні, 25 жовтня відбулися місцеві вибори. У той час, коли громадяни обирали міських голів та депутатів, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області несли службу у режимі 24 на 7, аби максимально забезпечити спокій у «храмах Феміди».

Днями в управлінні підвели підсумки посиленого варіанту несення служби, який тривав три дні. Вибори скінчилися, а суди продовжують розглядати позови щодо ймовірних порушень під час виборчого процесу.

Зі слів начальника Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області полковника Служби Геннадія Герасимчука, співробітники Служби судової охорони й сьогодні не втрачають пильності, дбаючи про безпеку під час судових засідань у справах, пов’язаних із виборчим процесом. Станом на 29 жовтня по регіону нараховується 17 таких судових справ.

«Суди нашої області продовжують розглядати справи, пов’язані з виборами, а співробітники Служби судової охорони - реагувати на можливі загрози суддям та іншим учасникам судового процесу, забезпечувати безпеку під час судових засідань та не допускати проявів неповаги до суду», - говорить полковник Служби Геннадій Герасимчук.

Виборчий процес триває, а значить, не втрачає пильності судова охорона, безперервно стежачи за дотриманням громадського порядку в судах.

Пресслужба Територіального управління

Служби судової охорони у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба #судової #охорони #ссо #житомирщина #житомирська #область #охорона суди #справи #вибори #провадження #закон #законодавство
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...