• Головна
  • У Житомирі дітям розповіли про пожежну безпеку
17:30, 25 березня 2013 р.

У Житомирі дітям розповіли про пожежну безпеку

Життя в умовах великого міста потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку зовнішнього світу. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Тому відділом цивільного захисту в м. Житомир та Житомирським міським відділом управління Держтехногенбезпеки було проведено профілактику у дошкільних навчальних закладах щодо правил пожежної безпеки. Дітям розповіли основні правила, які потрібно пам’ятати, щоб вберегтися від біди. Профілактичні заходи, спрямовані на попередження і зниження дитячого травматизму.

Принципи запобігання травматизму побутового різноманітні, але головною і надійною з них є постійна турбота дорослих про безпеку дітей вдома. Старші систематично повинні виховувати в дітях обачливість і обережність. Особливо при поводженні з вогнем і небезпечними приладами. Потрібно застерігати дітей від пустощів на балконах, драбинах, деревах.

Дітям показали мультфільм, де було показано як правильно користуватися домашньою побутовою технікою, поведінка в супермаркеті, безпечний відпочинок на природі біля ріки, а також правила безпечної поведінки при виникненні пожежі. Головне, що всі вони запам’ятали, що коли почалася пожежа – необхідно викликати службу порятунку за телефоном «101».

IMG_1798

У Житомирі дітям розповіли про пожежну безпеку, фото-1

 IMG_1790

 IMG_1789

 IMG_1783

 

 

Відділ цивільного захисту в м. Житомир

ТУ МНС у Житомирській області,

Житомирський міський відділ Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...