Новини компаній
11:28, 2 листопада 2020 р.

Загартоване скло: балюстради

Новини компаній
Загартоване скло: балюстради, фото-1

Скляні перила настільки ж довговічні, як і з будь-якого іншого матеріалу. Скляні балюстради вписуються в естетику сучасних архітектурних рішень. Як правило, скло не виконує в них структурної функції, а лише заповнює проміжки між сталевими стовпами або рамами. Однак останнім часом все більшою популярністю користуються суцільноскляні балюстради на сайті sklo.ua, не розділені на поля. Саме скло приймає навантаження, пов’язані з використанням балюстради. Багато компаній, що займаються виробництвом скляних перил, використовують системні рішення, пристосовуючи їх до проекту. Завдяки широкому асортименту аксесуарів наявні системи кріплення дозволяють створити оригінальну скляну балюстраду. Як правило, компоненти системи можуть бути пристосовані один до одного будь-яким способом, наприклад, блоками. Є також компанії, які виготовляють скляну арматуру та кріплення за розміром для конкретного проекту перил.

Скло для перил

Це не може бути звичайне скло, яке розбивається на гострі осколки. Нормативні акти не визначають, який тип скла слід використовувати для балюстрад, вони лише загалом визначають, що вони повинні бути виготовлені зі скла з підвищеною ударною в'язкістю.

Загартоване скло: балюстради

Загартоване скло (ESG) має підвищену механічну міцність по відношенню до звичайного скла. Для досягнення кращих параметрів міцності скло нагрівають до температури понад 600оC, а потім охолоджують холодним повітрям. Після удару воно не розпадається на дрібні розмиті шматочки. Ви також можете зробити балюстраду з частково армованого скла, «загартованого» при більш низькій температурі, так званого ТВГ.

Ламіноване скло: балюстради

Ламіноване скло позначається символом VSG. Дві його панелі склеєні фольгою PVB (полівінілбутил). У разі пошкодження шматочки такого скла не розвалюються, а залишаються прилиплими до фольги. Для ламінування можна використовувати як загартоване, так і звичайне скло. Там, де скло передає навантаження, а у випадку точкової фіксації матеріал із символом VSG/ESG 8.8.4 найчастіше використовується для суцільноскляних перил, тобто двох загартованих листів товщиною 8 мм, склеєних між собою чотирма шарами фольги (товщина такого набору становить 17,52 мм). Для заповнення полів між стовпами або рамами, тобто там, де скло не переносить таких великих навантажень, може бути достатньо безпечного скла VSG 4.4.2 (набір скла 8,76 мм - складається з двох склопакетів товщиною 4 мм, склеєних між собою двома шари фольги).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
За збут психотропів та наркотичних засобів чоловіку на Житомирщині «світить» до 12 років позбавлення волі
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...