• Головна
  • Обмануті інвестори недобудови по Щорса, 155 планують пікетувати сесію міськради
16:53, 26 березня 2013 р.

Обмануті інвестори недобудови по Щорса, 155 планують пікетувати сесію міськради

Пікетувати сесію міської ради планують обмануті інвестори недобудови по Щорса, 155 в Житомирі. Цим самим вони хочуть нагадаи депутатам про свої проблеми і промотивувати прийняти ряд рішень, які дозволять добудувати будинок.

Люди кажуть, що було пораховано кошторисну вартість добудови об'єкту в цінах 2012 року. Вийшло, що згідно кошторису, потрібно більше 25 мільйонів гривень. Коли ж цей кошторис перевірили, "почистили" та привели у відповідність до інвестиційних договорів, то потрібна сума зменшиалсь до 13,5 мільойнів. В цю суму врахували близько 3,5 мільйони, які можна отримати від продажу квартир, що лишились і мільйон, який заборгували інвестори за вже "отримані" квартири. Тому нам для добудови будинку потрібно ще 8,9 мільйонів гривень.

Зараз ініціативна група звернулась до президента, до прем'єр-міністра з проханням виділити на добудову будинку коштів в сумі 8,9 мільйона гривень. До уряду про допомогу звертались також голова облради Йосип Запаловський, губернатор Сергій Рижук і міськйи голова Володимир Дебой. Там обіцяли допомогти і ми досі чекаємо. Кажуть, відпвідна постанова буде в кінці березня. Але ніхто поки не знає, чи взагалі наше питання там розглядалось.

Але проблеми виникли зовсім з іншого боку. Будинок був неналежним чином переданий з одного комунального підприємства до іншого. Він лише був переданий на баланс КП "Агенства з управлінняс майном", але право власносні на об'єкт залишився за КП "Житомирбудзамовник".

- Зараз виявилось, що ті квартири, які ми розраховували продати і розрахуватись за добудову будинку, опинились в ліквідаційній масі. Є вже навіть протоколи ліквідаційної комісії, де написано, що вільні квартири і недоплачені кошти інвесторів входить в ліквідайційний баланс. Хоча з іншого боку "Агенції" було надано доручення продавати квартири, щоб розраховуватись за завершення робіт, - кажуть інвестори. - Тому ми збираємось вийти на пікет, аби на всі ці проблеми звернули увагу депутати міської ради, адже це в їх компетенції.

Депутати мають передати майнові права "Агенції", яка вже є забудовником цього об'єкту і має земельну ділянку в аренді.

- "Агенція" створювалась, щоб надавати в аренду комунальне майно і не мала займатись будівництвом чи виконувати якісь схожі функції. І з того прибутку, який отримує "Агенція", вона може лишати собі лише 7%. Зарплата працівників в них складає близько ста тисяч і на утримання будинку немає коштів. А потрібно платити за охорону, аренду землі, проведення тендерів. Тому Ольга Пархомчук хоче збільшити свої прибутки до 20%.

На сесію також подано проект рішення про звернення депутатів до Азарова з проханням виділити гроші на добудову будинку.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...