• Головна
  • З 1 квітня житомирські рибалки йдуть у відпустку
14:40, 27 березня 2013 р.

З 1 квітня житомирські рибалки йдуть у відпустку

З цього дня вступає в дію заборона на вилов на період нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів у водних об’єктах області.

Терміни заборони такі: на річках та їх притоках – з 1 квітня по 20 травня; на водосховищах і ставках – з 1 квітня по 10 червня; у новостворених водних об’єктах , а також у придатковій системі річок – з 1 квітня по 30 червня. Заборона на лов раків у водоймах області встановлюється з 1 квітня по 20 червня і з 15 липня по 5 вересня. При цьому зовсім ховати вудки не варто – "збити оскомину" дозволяється:

"На період весняно-літньої заборони дозволено любительський та спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, та за межами місць нересту однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом", – поінформувала завідувачка сектору іхтіології та регулювання рибальства "Житомиррибоохорони" Леся Руденко.

В продовж трьох місяців, з 1 квітня по 30 червня, буде посилена охорона водойм, особливо нерестовищ. Рибінспектори сподіваються на допомогу всіх свідомих громадян. Про виявлені факти браконьєрства можна цілодобово повідомляти по телефону у Житомирі 24-57-61.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...