• Головна
  • Житомирщина готується до проведення весняно-польових робіт
17:37, 27 березня 2013 р.

Житомирщина готується до проведення весняно-польових робіт

«Вже заготовлено 19,6 тис. тон насіння ярих зернових культур, що складає 105% від потреби. Зараз триває робота по сортооновленню в таких районах: Народицький, Володарськ-Волинський, Овруцький, Олевський, Червоноармійський, Житомирський, Коростишівський, Малинський, Романівський та Бердичівський», - розповів заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Євген Данкевич.

Агроформуваннями області закуплено 101,1 тис. тонн мінеральних добрив, що складає 89% до необхідного, і на 23% більше ніж у минулому році. За словами Євгена Данкевича, фітосанітарні прогнози такі, що 2013 рік буде сприятливим для шкодочинних організмів. Шкоду можуть завдати нові раси рослинних хвороб та організмів, які поширюються з південних районів держави. Це кукурудзяні корінні жуки, білий американський метелик, які вже виявлені на теренах Житомирської області.

Для проведення хімічного захисту рослин в нинішньому році заготовлено 432 тонни пестицидів, в тому числі 38,6 тонн протруйників насіння, що складає відповідно 83% та 100% до потреби.

У весняному комплексі робіт передбачається задіяти 4,5 тис. тракторів, понад трьох тисяч плугів та культиваторів, близько двох тисяч сівалок та іншу сільськогосподарську техніку.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...