• Головна
  • Комунальники розчищають зливову каналізацію від снігу
17:56, 27 березня 2013 р.

Комунальники розчищають зливову каналізацію від снігу

З 25 березня 2012 року, відразу по закінченню снігопаду, працівники комунального підприємства по експлуатації штучних споруд розпочали роботи по забезпеченню пропуску талої води з вулиць міста.

Станом на 27 березня 2012 року вже розчищені від снігу всі зливоприймальні решітки на мостах та шляхопроводах міста та в місцях можливих підтоплень вулиць.

Проводяться роботи по розчищенню зливоприймальних колодязів на вулицях: Велика Бердичівська, Вітрука, Корольова, Черняхівського та інших. Щоденно на розчищені зливоприймальних колодязів працює дві мобільні оперативні бригади комунального підприємства експлуатації штучних споруд.

З метою недопущення підтоплень приватного житлового сектору мікрорайону «Крошня», вжиті заходи по регульованому пропуску талої води річки Крошенка. Забезпечено цілодобовий контроль стану рівня води р. Тетерів на гідроспоруді в районі «Голови Чацького».

У зв’язку із великою кількістю опадів можливе підтоплення приватних житлових будинків районів «Марьянівка», «Мальованка», «Крошня», де взагалі відсутня мережа дощової каналізації.

Поверхневе водовідведення у цих районах здійснюється водовідвідними канавами, які мешканці влаштовували самостійно. На сьогоднішній день більшість цих канав замулена і не прочищалась мешканцями на протязі останніх п’яти років.

З метою недопущення підтоплення цих приватних будинків рекомендуємо їх власниками спільно з сусідами організувати прочищення водовідвідних канав, які в більшості випадках проходять по приватним земельним ділянкам.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...