• Головна
  • КП «Житомирводоканал» заявив про готовність до весняної води
11:00, 28 березня 2013 р.

КП «Житомирводоканал» заявив про готовність до весняної води

У Водоканалі переконують, що ніякі сюрпризи погоди не можуть бути  і не є неочікуваними для житомирських водників. Цьогорічні березневі снігопади, поривчастий вітер і  хуртовини, хоча й додали працівниками міського водоканалу додаткові  труднощі і хвилювання,  але наслідки негоди  не стали для підприємства  нездоланними і критичними, - повідомляє прес-служба КП «Житомирводоканал»

Плановість і виваженість у господарюванні – неодмінна умова діяльності  керівництва  КП «Житомирводоканал»..

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології сума опадів склала 44,0 мм, що становить 142 % місячної норми, а висота снігового покрову  станом на 25 березня склала 26,0 мм. А з початку місяця випало 103,0 мм опадів, що становить 332% від норми. У зв’язку з  цим, згідно наказу директора підприємства  В.М.Філіпова, 26 березня проведено додаткове обстеження водосховищ та гідроспоруд «Денеші» та «Відсічне», роботу пристроїв та обладнання, стан під’їзних шляхів та освітлення акваторії водосховищ.

На об’єктах водоканалу здійснюється постійний моніторинг за станом рівнів води у водосховищах і регулюється шляхом управління донними клапанами та сегментними затворами на гідроспорудах аби забезпечити  регламентний пропуск льодоходу і повені з урахуванням інженерного стану  греблі «Житомирська», що знаходиться за монументом Слави. Плавзасоби тримаються напоготові до спуску на воду.

КП «Житомирводоканал» заявив про готовність до весняної води, фото-1
КП «Житомирводоканал» заявив про готовність до весняної води, фото-2
КП «Житомирводоканал» заявив про готовність до весняної води, фото-3
КП «Житомирводоканал» заявив про готовність до весняної води, фото-4
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...