Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів

Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, Ketlandia

Сучасне обладнання, оновлене приміщення, комфортні умови для медиків… Лікарі нововідкритої Амбулаторії загальної практики - сімейної медицини №12, що на вул. Покровській у Житомирі, вже обслуговують перших пацієнтів.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

Первинну медичну допомогу тут зможуть отримати понад 20 тисяч осіб.

«Людям, які проживають у цьому густозаселеному мікрорайоні (Крошня, - ред) незручно обслуговуватися в поліклініці на вул. Лесі Українка… Проєкт реалізовано за кошти нашої первинної ланки медицини та місцевого бюджету »,- каже міський голова Сергій Сухомлин.

Під амбулаторію сімейного лікаря реконструювали частину приміщення КУ «Житомирська стоматологічна поліклініка №2» на вулиці Покровській, 159. Амбулаторія нового зразка - сучасна будівля із енергоефективними вікнами та дверима, утепленими зовнішніми стінами, новими санітарно-технічними та електротехнічними мережами, вентиляцією та кондиціонуванням. Медзаклад облаштовано необхідними засобами доступності для маломобільних груп населення.

Загальна площа лікувально-профілактичного закладу – 449 м.кв. Тут оснащено 9 кабінетів лікаря, ізолятор, кімнати персоналу, кабінети щеплень та маніпуляційний, денного перебування хворих, які укомплектовано меблями та всім необхідним медичним обладнанням.

В амбулаторії діятиме широкий спектр послуг: буде можливість зробити ЕКГ, отримати щеплення, провести небулайзерну терапію, зробити швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити, тропоніни (інфаркту міокарду), пульсоксиметрію, отоскопію, визначити рівень глюкози в крові та інше. Тут створено умови для забору зразків біологічного матеріалу на дослідження.

Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-1
Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-2
Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-3
Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-4 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-5 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-6 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-7 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-8 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-9 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-10 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-11 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-12 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-13 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-14 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-15 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-16 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-17 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-18 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-19 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-20 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-21 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-22 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-23 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-24 Нова амбулаторія на Покровській у Житомирі вже обслуговує перших пацієнтів, фото-25
житомир амбулаторія приймає відвідувачів медицина медики лікування лікарі фото світлини фоторепортаж покровська мікрорайон крошня житомирщина житомирська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі