Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей

Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, Ketlandia

Для відпочинку в лісі жителів та гостей Ємільчинщини державне підприємство «Ємільчинське лісове господарство» споруджує нові та оновлює вже існуючі рекреаційні пункти у зелених масивах району.

Охорона та захист лісів є пріоритетним напрямком роботи працівників лісового господарства, тому і відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним і затишним.

На території рекреаційних пунктів з інформаційною та агітаційною метою встановлюються панно, аншлаги, стенди, в яких йдеться про правила поведінки в лісі, поводження з вогнем, відповідальність за порушення лісового законодавства.

Такі заходи, в свою чергу, сприяють захисту лісу від можливих пожеж та від забруднення побутовими відходами, контролюванню та регулюванню масових перебувань населення в лісі.

Створюючи зони відпочинку, лісівники продумують всі дрібниці. Тож зазвичай в таких місцях зведені бесідки, столи зі зручними лавками. Мангали та спеціально облаштовані місця для розведення вогню убезпечують поширення найбільшого ворога лісу в зелені насадження.

Крім того, рекреаційні пункти обладнані і дитячими майданчиками – гойдалками, пісочницями, які вже стали улюбленими місцями наймолодших.

Переймаються лісівники й засміченням зелених масивів. Тож обладнують в зонах для відпочинку місця для збору сміття, оскільки засмічення лісів – це лихо та шкода для довкілля.

Тому лісівники закликають усіх, хто перебуває в лісі, не залишати там сміття. А ще – з розумінням ставитися до праці інших і не пошкоджувати облаштовані місця для відпочинку. Адже на їх будівництво, постійну підтримку чистоти й порядку йдуть чималі кошти. Потрібно пам’ятати, що кожен з нас йде в ліс не останній раз, тож варто поводитися так, аби наступне відвідування було приємним та затишним.

Пресслужба Житомирського ОУЛМГ

Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-1
Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-2
Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-3
Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-4 Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-5 Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-6 Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-7 Рекреаційні майданчики, облаштовані ємільчинськими лісівниками, готові зустрічати гостей, фото-8
рекреаційна зона ліс лісівники ємільчинчькі екологія природа довкілля відпочинок житомирщина житомирська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі