12:40, 28 березня 2013 р.

Творчий конкурс від УДАІ

«Щоб професію обрать, треба всі нюанси знать!

Серед них ми як свої, бо говорим про ДАІ!»

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутньої професії. Для того, щоб краще зорієнтуватися у широкому колі існуючих професій, Житомирській міський центр зайнятості спільно з управлінням освіти Житомирської міської ради в цікавій для дітей формі проводить конкурсні змагання.

З метою створення сприятливих умов для забезпечення раціональної, продуктивної та вільно обраної зайнятості молоді, її творчого, інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, 27 березня в загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 16 проходив базовий етап профорієнтаційного заходу серед учнівських команд шкіл міста Житомира.

Кожна з команд представляла одну з обраних ними професій у 3-х конкурсах: презентація команди «Ким бути? Ось в чому питання!», реклама професії та музичний конкурс.

Команда «Без поважної причини», із ЗОСШ-16, обрала для свого виступу професію працівника ДАІ. Про неї діти цієї школи знають багато, тому що вже понад 5 років поспіль школа № 16 тісно співпрацює з Управлінням державної автомобільної інспекції УМВС України в Житомирській області. В навчальному закладі працює загін ЮІР, команда КВН-ЮІР, які були неодноразовими переможцями міських та обласних конкурсів. Недарма конкурс «Реклама професії» учні почали зі слів: «Щоб професію обрать, треба всі нюанси знать! Серед них ми як свої, бо говорим про ДАІ!»

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином: І місце – команда «Без поважної причини» ЗОСШ № 16, ІІ місце – команда «Весела перерва» ЗОШ № 33 та ІІІ місце – команда «Поліглоти» ЗОШ № 12. Кожен учасник дійства отримав на згадку медаль та фотоальбом, а команди – чудові кубки та грамоти.

Житомир 7

 Житомир 6

 Житомир 5

 Житомир 4

 Житомир 3

 Житомир 2

 Житомир 1

 

 

УДАІ УМВС України

в Житомрській області

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...