• Головна
  • Депутати міськради не змогли відправити у відставку виконком і заступників Дебоя
владні інтриги
13:00, 28 березня 2013 р.

Депутати міськради не змогли відправити у відставку виконком і заступників Дебоя

владні інтриги

Майже три години знадобилось депутатам житомирської міської ради аби прийняти порядок денний сесії. Більшу частину цього часу вони витратили, аби знайти чергових винних у своїй бездіяльності. Як виявилось, депутатам "заважає" жити виконком і заступники мера. Тому їх запропонували відправити услід за секретарем Леонченко - у відставку.

Вимогу відправити виконком і заступників у відставку озвучив Горай, який заявив, що, мовляв, вони не справляються зі своїми обов'язками і ще й зважають працювати депутатам.

- Ми не можемо поспілкуватись із міським головою, всі наші спроби заходять у глухий кут, але окрім обіцянок нічого нікуди не просувається. Ми не можемо реалізувати своїх програм, - заявив із трибуни Олег Горай. Щоправда він так і не уточнив, які саме його проекти гальмуються.

Міський голова довго не наважувався винести це питання на голосування. Навіть консультувався із Вірою Шелудченко, яка порадила йому проявити ініціативу і не боятись розпуску виконкуому.

Зрештою, питання поставили на голосування, але воно не набрало необхідної кількості голосів. За проголосувало лише 29 депутатів. Не вистачило голосів для того, аби заслухати питання щодо зняття заступників міського голови. Утім, міський голова Володимир Дебой пообіцяв вже з наступного тижня разом із депутатами розглянути питання обрання нового виконавчого комітету та його заступників.

IMG_0222

 IMG_0146

 

 

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...