• Головна
  • Дебой пообіцяв дати ТТУ гроші на нову гуму замість зарплати?
13:30, 28 березня 2013 р.

Дебой пообіцяв дати ТТУ гроші на нову гуму замість зарплати?

Міський голова Володимир Дебой перед початком сесії міської ради вийшов поспілкуватись із людьми, які зібрались на акцію протесту під стінами міської ради. Він пообіцяв захистити інвесторів, що вклали гроші у будинок по Щорса, 155, а працівникам ТТУ - 3,7 мільйона на нову гуму.

Нагадаймо, що працівники ТТУ не отримують зарплату ще з грудня минулого року і вжедекілька разів влаштовували акції протесту. Минула пройшла під час сесії обласної ради, але тоді депутати вирішили, що ця проблема їх не стосується. Дебой же пообіцяв знайти гроші на сесії міської ради.

Саме тому працівники ТТУ вийшли ще раз нагадати про свої проблеми і запитати у влади, за що їм жити і годувати сім'ї. Дебой же пообіцяв, що гроші будуть. Уряд найближчим часом має виділити більше двох мільйонів, які підуть на погашення боргу по зарплаті. Ще 3.7 мільйони Дебой пообіцяв виділити на нову гуму, щоб тролейбуси не їздили на лисій. Така заява викликала обурення у працівників, адже їм немає іноді навіть що їсти.

Дехто з мітингуючих потім жартував, що потрібно гроші виділити на гуму для чиновників, притому зовсім не ту, про яку говорив Дебой.

Доля зарплатних боргів так і залишилась відкритою.

Дебой пообіцяв дати ТТУ гроші на нову гуму замість зарплати?, фото-1

 

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...