Новини компаній
10:33, 26 листопада 2020 р.

Виробництво взуття як бізнес

Новини компаній

Взуття є одним з головних предметів щоденного користування та має постійний попит у покупців. Незважаючи на те, що взуттєвий ринок України переповнений китайськими та європейськими товарами, в ситуації кризи спостерігається приріст вітчизняного виробництва взуття. В результаті все більше в пріоритеті виявляються українські виробники і торговельні марки, які можуть запропонувати досить якісний продукт.

У споживачів завжди виникає необхідність заміни взуття, яка зносилася. І кожен має принаймні кілька пар взуття в гардеробі. Однак зміна світової економічної ситуації змусила аудиторію суттєво переосмислити ставлення до купівлі взуття.

Вітчизняний ринок представлений більшою мірою невеликими фабриками. Великі взуттєві підприємства з професійним обладнанням складають меншу частину. Для того щоб успішно конкурувати з представниками взуттєвого сегмента, необхідно вжити ретельні організаційні заходи щодо оснащення цеху.

Для початку необхідно чітко визначити цільову аудиторію, продумати ціновий сегмент. Далі потрібно знайти приміщення, яке відповідає виробничим обсягам і потужностям, закупити якісну сировину, матеріальну базу і обладнання, найняти кваліфікований персонал.

Вибір обладнання для виробництва взуття

Для досягнення високих експлуатаційних характеристик продукції, що випускається у взуттєвій галузі, потрібно правильно підібрати виробничу лінію. Це перш за все залежить від виду планованого до випуску взуття (жіноче, чоловіче, дитяче, спортивне, модельне, спецвзуття та ін.), а також обсягів виробництва. Для великих підприємств знадобиться цілий парк обладнання, для малого бізнесу – певний тип промислових машин.

Перелік необхідного обладнання для виробництва взуття також залежить від особливостей виготовлення. Як правило, виробнича лінія складається з обладнання для виробництва взуття наступного типу:

 • розкрійні машини і рубочні преси;
 • машини для двоїння шкіри;
 • брусовочні машини;
 • клеєнамазні машини;
 • сушильні шафи;
 • преси для перфорації та нанесення кліше;
 • витяжні і формувальні машини;
 • швейні машини;
 • обладнання для затягування;
 • обладнання для розпарювання і термічної обробки;
 • машини для шершування;
 • обладнання для приклеювання підошви, прибивання каблука і т. д.

З яких етапів складається процес виробництва взуття

Перед покупкою устаткування важливо, як слід розібратися в технології взуттєвого виробництва. Крім промислового конвеєра, у взуттєвому ремеслі використовуються механізми і пристрої, що виконують окремі дії. Пошиття взуття є складним і багатоетапним процесом, що складається з ряду операцій:

 • етап розкрою, який передбачаєі виконання розкрійних робіт з матеріалом для отримання деталей майбутнього виробу;
 • зшивання деталей заготовки верху;
 • збірка і затягування верху, а також приклеювання або пришивання підошви, установка каблуків;
 • полірувальні та оздоблювальні роботи з уже готовим взуттям.

У будь-якому випадку використання обладнання для виробництва взуття на фабриці замість ручної праці покриє собівартість товару, зменшить часові та трудовитрати, усуне необхідність в утриманні великої кількості персоналу і його навчання. Достатньо освоєння техніки роботи на самому обладнанні. В результаті виробник отримає випуск серії якісного продукту.

Доцільно передбачити всі деталі: продумати оригінальний дизайн моделей, процес виробництва взуття, поставку обладнання, його установку і первинний запуск, закупівлю сировини і додаткових матеріалів.

Поставка обладнання для виробництва взуття NGS

У процесі підбору промислового обладнання виробник стикається з проблемою пошуку досвідченого і надійного постачальника. Варто враховувати, що рівень системи виробництва цеху залежить від компетентності фахівців, які будуть її розробляти та впроваджувати.

З поставленим завданням впорається такий професіонал, як міжнародний постачальник обладнання для виробництва взуття NGS. Асортимент компанії налічує більше 250 видів промислових машин. Постачальник пропонує високотехнологічне обладнання для всіх етапів взуттєвого виробництва (розкрійний, заготівельний, збиральний і фінішний). Продукція призначена для роботи з натуральною шкірою, її замінниками, тканиною, гумою і термопластом.

Ще одна важлива складова успіху в взуттєвому бізнесі – слідувати модним тенденціям і трендам. З обладнанням NGS можливо втілити будь-яке дизайнерське рішення. Оригінальний дизайн взуття, пошиття з різних матеріалів, установка фурнітури – все це можливо з машинами NGS.

Досвід і професіоналізм NGS підкріплені співпрацею з малими і великими фабриками зі всієї України, країн Європи та СНД. У постачальника можна придбати машини як для виконання робіт на певних ділянках або замовити послугу розробки цеху під ключ.

Співпрацюючи з компанією NGS, клієнт отримує гарантію на сервісне обслуговування та технічну підтримку фахівців, безкоштовне навчання персоналу, повний сервіс по установці і запуску обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...