• Головна
  • Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії
13:27, 26 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії

Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії

Поліський національний університет 25 листопада відвідала делегація на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом Індонезії в Україні Юдді Кріснанді. У ході візиту Поліський національний університет, IPB University та Universitas Nasional підписали меморандум про співпрацю.

Про це розповів ректор університету Олег Скидан в мережі Фейсбук.

Церемонія підписання відбулася в ході зустрічі сторін у онлайн форматі.

За словами ректора Поліського університету Олега Скидана, мова йде про співпрацю між університетами у освітньому та науковому напрямках.

“Протягом останніх двох місяців ми провели ряд зустрічей з індонезійськими університетами. Змогли не лише репрезентувати свої заклади, а й перейти до конкретних домовленостей та визначити напрямки подальшої співпраці. Коли познайомились з університетами наших партнерів, то були приємно здивовані, що майже на 90 % маємо схожі напрямки підготовки та діяльності. Плануємо спільні дослідження та навчання.

Ми надзвичайно зацікавлені в розвитку подальшої співпраці і незважаючи на велику відстань між нами - будемо плідно працювати. Сподіваємося, що вже весною зможемо зустрітися і провести перші спільні заходи та почати втілювати у життя освітні і наукові проекти. Від імені університету хочу подякувати за сприяння в налагодженні цієї співпраці Надзвичайному і Повноважному Послу Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та народному депутату України, керівнику групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Індонезія Артему Кунаєву”, - зауважив Олег Скидан.

Артем Кунаєв також переконаний, що така співпраця має велику перспективу і буде результативною для всіх сторін. Зокрема, він бачить неабияку користь від програм, які дозволять українським та іноземним студентам і викладачам обмінюватися досвідом.

“Молодь - це рушійна сила країни та запорука її процвітання! Тому особливо важливим є створення таких програм, які дозволяють студентам обмінюватися досвідом з студентами з інших країн, розвиватися. Я впевнений, що цей меморандум - лише перший крок на шляху до багаторічної співпраці між університетами. Є спільні теми та є над чим працювати. Той крок, який ми зробили сьогодні - це велика перспектива для студентсько-викладацького складу”, - сказав Артем Кунаєв.

Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді висловив своє задоволення виконаною роботою всіх, хто допомагав налагоджувати цю співпрацю, та зазначив, що планує відвідати перші спільні заходи усіх сторін.

Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії, фото-1
Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії, фото-2
Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії, фото-3
Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії, фото-4
Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #житомирська #область #поліський #національний #університет #співпраця #індонезія #вищі #навчальні #заклади
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...