• Головна
  • Оперативний штаб працює над попередженням паводків
14:31, 29 березня 2013 р.

Оперативний штаб працює над попередженням паводків

На основі розпорядження Житомирського міського голови «Про створення штабу для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності міста на період проходження весняної повені» розпочав свою роботу оперативний штаб. Його очолив мер Володимир Дебой. До складу штабу також увійшли начальники управлінь і департаментів.

У розпорядженні детально опрацьовані ті заходи, яких необхідно вжити для того, щоб не допустити підтоплення вулиць, будинків, підвалів, колодязів і територій, що мають подібну загрозу.

На засіданні штабу Володимир Дебой попросив керівників ЖЕКів і управлінь вже сьогодні негайно розпочати процес ліквідації снігу і очистки води.

«Ми краще забезпечені в цьому році технікою, ніж в попередні роки. Була придбана спецтехніка для відкачування води, прочистки комунікацій, яка працює на базі водоканалу. Тому давайте будемо швидко реагувати на кожну ситуацію з підтопленням», – зазначив міський голова.

1 012

 1 057(1)

 

 

Ще з 5 по 7 лютого комісією, до складу якої ввійшли спеціалісти управління комунального господарства, перевірено стан усіх гідроспоруд Житомира, що можуть впливати на ситуацію паводків у місті. Встановлено цілодобовий контроль за їх станом, ведеться моніторинг.

У Житомирі є 22 проблемні території з можливим підтопленням, розчищення 200 решіток та водостоків на яких уже проведено.

Наразі служби працюють над ліквідацією снігу з Богунського і Черняхівського мостів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...