• Головна
  • «Cпрощенці» Житомирщини збільшили надходження податків в державну «казну» майже втричі
16:30, 29 березня 2013 р.

«Cпрощенці» Житомирщини збільшили надходження податків в державну «казну» майже втричі

Сума єдиного податку, сплачена представниками малого бізнесу Житомирської області в лютому до місцевого бюджету, склала 18 млн. грн. Це на 13 млн. грн., або в 2,6 раза перевищує надходження в лютому 2012 року.

Зараз у регіоні єдиний податок сплачують майже 31 тисяча приватних підприємців. Більшість «спрощенців» Житомирщини, а саме 17 тисяч, працюють на другій групі єдиного податку. Ще біля 8 тисяч ведуть власну справу на першій групі, 5 тисяч – на третій та чотири підприємці обрали для себе п’яту групу.

Платники єдиного податку самостійно визначають розмір своїх зобов’язань перед бюджетом. Перевірити правильність нарахованих сум податківці зможуть лише після опрацювання декларацій. Це навряд чи значно вплине на остаточний результат, адже самі підприємці зацікавлені у відсутності боргів перед бюджетом та дотримуються податкового законодавства.

Нагадаємо, що для полегшення ведення бізнесу цьогоріч для платників п’ятої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7% в залежності від сплати ПДВ до 7% та 5% відповідно.  «Спрощенці» другої групи відтепер звітують лише раз на рік, замість чотирьох.

Також «єдинщики» сьогодні вже мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему в електронному вигляді та за власним рішенням протягом року вільно змінювати групу або ставку податку.

 Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

ДПС в Житомирській області

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...