• Головна
  • Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради
18:02, 29 березня 2013 р.

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Заступник міського голови Микола Боровець повідомив, що вранці з цього приводу відбулась нарада, на якій розглянуто готовність профільних виконавчих органів та комунальних підприємств до весняної повені і уникнення можливого підтоплення об’єктів та територій міста.

«У зв’язку зі значними снігопадами на минулих вихідних та прогнозом погоди, що передбачає значне потепління, необхідно забезпечити проведення заходів, які б дозволили уникнути підтоплень», - зазначив заступник міського голови. Позитивний досвід напрацьовано під час останніх сильних снігопадів, коли вчасно було розпочато роботи і мобілізовано всю наявну техніку та людей.

На сьогодні вже виконано значний об’єм робіт з упередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з повінню, починаючи з 22 березня поточного року. Однак, відомо про 22 проблемних місця, які можуть спричинити підтоплення. Враховуючи, що на вихідних передбачається значне потепління, ускладнення погодних умов  і танення снігу, для проведення комплексу робіт необхідно виділити 576 тис. грн. з резервного фонду міського бюджету.

Член виконавчого комітету міської ради Сухомлін С.І. звернув увагу на необхідність роботи з населенням, повідомлення людей, які перебувають на територіях можливих підтоплень про небезпеку, заходи для їх уникнення та дії у разі виникнення такої ситуації.

Рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території міста пов’язаної з пропуском весняної повені та підтоплень  об’єктів і територій міста при таненні снігу підтримано одноголосно.

 

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...