• Головна
  • У підлітковому клубі «Вікторія» встановлено олімпійський «татамі» (ФОТО)
14:01, 25 жовтня 2010 р.

У підлітковому клубі «Вікторія» встановлено олімпійський «татамі» (ФОТО)

Секція спортивних єдиноборств «ушу» м. Житомира працює на базі Житомирського міського культурно-спортивного центру в підлітковому клубі “Вікторія”. Головне завдання підліткових клубів міста - залучення дітей та підлітків до занять в гуртках та секціях, організація їх змістовного дозвілля.

Поряд з виконанням цих завдань, секція ушу під керівництвом тренера-викладача Володимира Літвінчука систематично готує спортсменів високого класу, багаторазових чемпіонів та призерів змагань Всеукраїнського і міжнародного рівнів.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

У 2009 році вихованець секції ушу Володимир Волинець став переможець Кубку світу.

У вересні 2010 року, на Відкритому Кубку Європи з елітних боїв серед клубів у місті Києві, вихованцями секції здобуто 3 нагороди: Ярослав Кобель – І місце, Артем Гонтар – ІІ місце, Олександр Стукач – ІІ місце.

На Кубку світу з бойових мистецтв 2010 року у Ялті, житомирян Володимир Волинець здобув срібну нагороду, Анатолій Антоневський став бронзовим призером, а Микола Кіневич виборов почесне четверте місце.

Наші спортсмени спеціалізуються на контактних видах єдиноборств і безперечно, їх підготовка потребує спеціальних умов і в першу чергу – відповідного покриття.

Необхідність придбання для секції ушу спеціального «татамі» неодноразово обговорювалася серед тренерів та батьків, які розглядали навіть можливість придбання його за батьківські або спонсорські кошти.

Проте дане питання, як і планувалося у 2010 році, вирішено за рахунок міського бюджету і вартість килима оплачена у повному обсязі за кошти, виділені з бюджету міста на розвиток фізичної культури і спорту.

Крім цього, 6-ти провідним спортсменам секції від міського голови вручається екіпіровка для подальшого спортивного удосконалення.

У підлітковому клубі «Вікторія» встановлено олімпійський «татамі» (ФОТО), фото-1
У підлітковому клубі «Вікторія» встановлено олімпійський «татамі» (ФОТО), фото-2
У підлітковому клубі «Вікторія» встановлено олімпійський «татамі» (ФОТО), фото-3
У підлітковому клубі «Вікторія» встановлено олімпійський «татамі» (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...