
Новини компаній
10:38, 5 грудня 2020 р.
Талі: застосування та особливості конструкції
Новини компаній
Ручна праця в наш час використовується все рідше. Сучасні технології максимально спрощують виробничі процеси, не стали винятком підйом і переміщення вантажів. Для цих цілей інженери винайшли різні механізми: крани, талі, тельфери тощо. Деякі конструкції ручних талів мають тисячолітню історію, допомагаючи людям протягом століть піднімати вантажі. Звичайно, сучасні талі набагато перевершують своїх попередників як по вантажопідйомності, так і по ефективності поводження.
Талі можуть застосовуватися як окремо, так і у складі кранів різних типів. Їх використовують повсюдно, де є необхідність піднімати тяжкі вантажі, переміщати або утримувати їх на певній висоті (наприклад, при ремонті автомобілів). Виробничі цехи, ремонтні майстерні, фермерські господарства, транспортно-логістичні та інші подібні об'єкти – усюди можна побачити ручні або електричні талі - https://kzpto.com.ua/uk/tali-elektrichni/ (тельфери).
Таль класифікація за типом роботи
Конструктивно таль являє собою пристрій для підняття й опускання важких предметів, закріплених на крюковій підвісці. За типом роботи вони поділяються на ручні й електричні. Ручні механізми вигідно використовувати там, де обсяг підйомно-транспортних робіт – мінімальний. У всіх інших випадках застосовуються електричні моделі. Експлуатація цих механізмів допускається як на відкритих майданчиках, так і у приміщеннях.
Види електричних талів
Електричні талі поділяються на канатні та ланцюгові. Перші найчастіше використовуються у складі мостових кранів і призначені для роботи у середніх і важких режимах. Розрізняють також пересувні і стаціонарні талі. Пересувні агрегати здатні переміщати вантажі не тільки по вертикалі, але і горизонтально. Ланцюгові конструкції застосовуються зазвичай у консольно-поворотних кранах або як допоміжні вантажопідйомні пристрої. Вантажопідйомність талів на електричному приводі може досягати 50 тонн і більше.

Таль канатна 40,0 тонн
Усі стаціонарні або пересувні електричні талі без винятку оснащуються наступними конструктивними компонентами та механізмами:
- електродвигуном;
- редуктором для регулювання обертів електродвигуна;
- системою блоків, які з'єднується лопарем між собою (лопар кріпиться до нерухомого і рухомого блоків за допомогою шківів, кількість яких складає - в межах від 2 до 12);
- крюковою підвіскою або іншим вантажозахоплюючим пристроєм, за допомогою котрого фіксується вантаж;
- засувкою для фіксації вантажу;
- гальмом;
- ланцюгом або канатом - в якості підйомного троса.
Найбільш відомими і популярними на вітчизняних підприємствах є болгарські ручні талі й електричні тельфери виробництва болгарських компаній Podem (Подем) та SkladovaTehnika (Складова техніка). Болгарські тельфери відрізняються простотою експлуатації, довговічністю, надійністю, високою якістю та прийнятною вартістю. Також досить великим попитом користуються талі виробництва знаменитої німецької компанії Demag Cranes (Демаг Кранес) – така вантажопідіймальна техніка славиться своєю супер-якістю та підвищеною надійністю, але трохи дорожча у порівнянні із болгарськими аналогами.
Купити талі Podem, SkladovaTehnika, Demag Cranes за ціною виробника можна на Київському заводі підіймально-транспортного обладнання, котрий є офіційним представником цих відомих європейських компаній в Україні. Більш докладна інформація про сучасні талі – на сайті КЗПТО
КЗПТО в соціальних мережах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
21 березня
13:30
20 березня
ТОП новини
Оголошення
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
live comments feed...