• Головна
  • У Житомирській області міліція шуках мігрантів на ринках і готелях (ФОТО)
11:20, 26 жовтня 2010 р.

У Житомирській області міліція шуках мігрантів на ринках і готелях (ФОТО)

На території Житомирcької області тривають оперативно-профілактичні заходи, що передбачають протидію нелегальній міграції, а також запобігання правопорушенням та злочинам, вчиненим іноземцями та особами без громадянства, виявлення громадян України, які своїми діями сприяють вище вказаним особам порушувати законодавство. У рамках операції міліціонери перевіряють ринки, готелі, гуртожитки, проводять роз’яснювальну роботу серед населення.

Про це повідомила прес-служба ВЗГ УМВС України в Житомирській області.

Працівники Новоград-Волинського МВ УМВС виявили 4-х іноземців, громадяни Росії, Узбекистану та Македонії, які порушили правила перебування в Україні (ст. 203 КУпАП). Окрім штрафу у розмірі 340 грн. порушників чекає депортація на батьківщину. За порушення порядку працевлаштування іноземних громадян (ст. 204 КУпАП) до відповідальності притягнуто посадову особу одного з підприємств райцентру. Дана стаття також передбачає відповідальність за порушення порядку прийняття на навчання, надання житла, реєстрації, прописки або виписки іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів. Посадовим особам та громадянам загрожує штраф від 850 до 3400 гривень. Таке ж покарання передбачене ст. 206 КУпАП за надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів, сприяння їх реєстрації, оформленню документів на проживання чи навчання, прийняття на роботу та надання інших послуг у порушення до встановлених правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Під час відпрацювання місцевого ринку дільничні інспектори міліції виявили громадян Узбекистану, які порушили правила перебування іноземців в Україні. Як з’ясувалося, закордонних гостей до Новограда-Волинського на власному авто привіз житель м. Шепетівки Хмельницької області, якому тепер і доведеться відповідати за свої дії згідно із чинним законодавством.

Досить часто трапляються випадки, коли люди проживають поруч з іноземцями і  не дуже цікавляться, чому вони приїхали саме до їх міста чи села, чим займаються, де і як заробляють на життя. А от, коли трапляється біда, відразу згадують, що у них по сусідстві жив добродій з іншої країни, який раптом виїхав.

Правоохоронці звертаються до всіх жителів області з проханням бути обачними. Якщо поруч з вами проживають іноземні громадяни, чи вам відома будь-яка інша інформація щодо перебування на території села, міста чи району іноземців, які своєю поведінкою або вчинками викликають недовіру, ви можете звернутися до вашого дільничного інспектора міліції або ж зателефонувати за номером 102 (цілодобово), пише Житомир.info.

У Житомирській області міліція шуках мігрантів на ринках і готелях (ФОТО), фото-1
У Житомирській області міліція шуках мігрантів на ринках і готелях (ФОТО), фото-2
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...