• Головна
  • У Житомирі оголошена премія за інформацію про купівлю голосів
15:05, 26 жовтня 2010 р.

У Житомирі оголошена премія за інформацію про купівлю голосів

За шість днів відбудуться вибори до міської та районних рад. Не виключено, що під час них будуть організовані традиційні акції фальсифікації та підкупу виборців і членів виборчих комісій. За для уникнення подібних незаконних операцій проводяться інструктажі членів виборчих комісій та спостерігачів з організації та проведення даного процесу. Про це говорили на прес-конференції громадської ініціативи «Вибори 2010».

-  Починаючи з 2002 року В Україні купівля голосів на різного рівня виборах здійснюються на системному рівні за чіткими технологічними схемами. Аналіз попередніх виборів показує також,  що  тільки частина громадян, що продали свій голос, отримали очікувану матеріальну винагороду. Широко поширені випадки, коли ошукані громадяни подавали скарги, а на організаторів схем фальсифікації було відкрито кримінальні справи. Але важливо не тільки покарати винних. Надзвичайно важливо викрити фальсифікаторів не після скоєння злочину, а до нього, - сказав Михайло Городок, координатор громадської ініціативи Житомирські вибори 2010.

У свою чергу політолог Володимир Піньковський зауважив, що громадська ініціатива Житомирські вибори 2010 оголошує премію за будь – яку інформацію про купівлю голосів або ж про фальсифікацію виборів. Розмір премії – 1000 грн. Інформація має бути підтвердженою доказами: аудіо або відео записом, свідченнями свідків. В разі необхідності ми можемо допомогти зробити відповідний аудіо або відеозапис.

Інформацію необхідно повідомляти за телефоном: 55-30-26

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...