• Головна
  • Депутати облради проситимуть гроші для житомирського ТТУ у Кабміна
11:30, 3 квітня 2013 р.

Депутати облради проситимуть гроші для житомирського ТТУ у Кабміна

За тиждень має відбутися друге пленарне засідання чотирнадцятої сесії обласної ради. Відповідне розпорядження голови ради розміщене на офіційному веб-сайті. Серед питань порядку денного – прийняття звернення до Кабінету Міністрів України стосовно виділення додаткової субвенції комунальному підприємству Житомирське трамвайно-тролейбусне управління.

В проекті рішення з цього питання говориться про проблематичність погашення боргів по зарплаті працівникам підприємства. Зазначається також, що з міського бюджету на поточний рік ТТУ виділено 8,7 мільйона гривень, з яких один мільйон спрямований на виплату зарплати, решта – на погашення кредиту. Передбачені в міському бюджеті і певні кошти (2,7 млн. грн.) на пільгове перевезення студентів та учнів.

В той же час, забезпечити потребу на компенсацію за пільговий проїзд у повному обсязі в області неможливо – через значну чисельність пільговиків та обмежений обсяг субвенції з державного бюджету. У 2013 році при розрахунковій потребі майже у 38 (37,9) млн.грн. видатки на компенсацію пільгового проїзду електротранспортом передбачені в сумі 15,6 млн.грн., що становить 41 відсоток до потреби. Між тим, у 2012 році ТТУ перевезено більше 28 (28,2) млн. пільговиків, що складає 57 відсотків від загальної кількості пасажирів. Вирішення питання приведення обсягів субвенції до реальної потреби можливе виключно на державному рівні, зазначається у депутатському зверненні.

І для належних розрахунків по компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян міськелектротранспортом депутати просять Кабмін виділити в цьому році додаткову субвенцію у сумі 10 млн.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...