• Головна
  • На Житомирщині дорослі купували алкоголь дітям
16:19, 27 жовтня 2010 р.

На Житомирщині дорослі купували алкоголь дітям

Слабоалкоголку нам купили дорослі, - такою була відповідь трьох 14-річних дівчат, яких вечірньої пори у центрі Новограда-Волинського, що на Житомирщині, затримали оперативники кримінальної міліції у справах дітей. Юнок доставили до міськвідділу, куди викликати і їх батьків, щоб отримати пояснення не лише дітей, але й дорослих. Уже в очікуванні на батьків дівчата зізналися, що купили слабоалкогольні напої для них незнайомі люди, яким вони дали гроші, тому що їм у магазині бажане не продавали.

У даному разі батькам подруг доведеться бути уважнішими до своїх чад, до цього спонукатиме і притягнення їх до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП).

Минулих вихідних інспектори патрульної служби в центрі міста (за кінотеатром Щорса) виявили трійцю хлопців, двоє з яких смакували пиво. Діти запевняли міліціонерів, що їм вже є по 16 років. Аби переконатися у правдивості слів парубків, їх було доставлено до Новоград-Волинського МВ. Опинившись у відділку, двоє хлопців, в обмін на зізнання, скільки їм років, просили не повідомляти батькам. Найстаршому, назвемо його Дмитро, уже виповнилося 19. Двом іншим – 17 та 14 років. Замість того, аби бути прикладом для молодших, Дмитро купив пиво та пригощав ним юних товаришів. За доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (ст. 180 КУпАП) йому доведеться відповідати у суді, куди направлено складений протокол. За розпивання спиртних напоїв (ст. 178 КУпАП) перед суддею постане і 17-річний Ігор (ім’я змінено). За поведінку 14-річного хлопця відповідатимуть батьки, яких притягнуто до відповідальності за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

А працівники міліції вкотре нагадують дорослим, що відповідно до рішення сесії Житомирської обласної ради малолітні та неповнолітні, віком до 16 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах, на вулицях міст можуть перебувати у вечірній час лише до 22.00 год.

Таке рішення має на меті попередження злочинності та інших негативних проявів у підлітковому середовищі, у тому числі вживання дітьми спиртних напоїв, наркотиків, тютюнопаління, недопущення вчинення протиправних дій щодо неповнолітніх та ними в громадських місцях.

У разі виявлення фактів порушень введених обмежень, діти доставляються до відділів міліції, куди запрошують і їх батьків. У кожному конкретному випадку вирішується питання про притягнення дорослих до відповідальності, пишеRuporZT.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...